KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15249112
nr 1524 9112
Carl Erik Bodén
(1909-2003), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad. Olja på pannå, 61x80 cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Carl Erik Bodén, svensk målare och konsthantverkare född 1909, död 2003.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:05:35
300 kr
Carl Erik Bodén
Läs mer om Carl Erik Bodén